Kompleksowe mycie pojazdu

Pielęgnacja elementów wewnętrznych

Zabezpieczanie lakieru

Renowacja reflektorów

Zabezpieczanie felg

Czyszczenie tapicerki

Konserwacja tapicerki

Polerowanie lakieru

Auto Detailing – Car Spa

Auto Detailing Warszawa – Oferujemy Państwu profesjonalne usługi auto spa w Warszawie. W naszym Auto Spa Warszawa stosujemy produkty najwyższej jakości marki Sonax. Nasza oferta Car Detailing Warszawa skierowana jest do osób prywatnych jak też do firm. Zajmujemy się obsługą flot samochodowych. Jesteśmy od wielu lat na rynku samochodowym. Auto Detailing Warszawa to kolejny etap rozwoju naszej firmy. Zaufaj van der Car. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pielęgnacji aut. Zabezpieczamy lakier i felgi, zajmujemy się kompleksowym myciem pojazdu oraz czyszczeniem tapicerki. W swojej ofercie posiadamy także renowację reflektorów, oklejanie samochodów, polerowanie lakieru, wyciąganie wgnieceń, przyciemnianie szyb, usuwanie rys z lakieru samochodowego czy przygotowywanie samochodu do sprzedaży.

Wyślij swój samochód do spa Auto Detailing-Car Spa Warszawa.

Karoseria Twojego samochodu każdego dnia narażona jest na wiele destrukcyjnych czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne, skrajne temperatury powietrza, wiatr, promieniowanie UV, pozasychane owady, odchody ptaków, czy pyłki kwiatów, które w połączeniu z wilgocią mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia powłoki lakieru. Jednak nie tylko czynniki atmosferyczne są zmorą kierowców. Podróżując niejednokrotnie spożywamy w samochodzie posiłki i napoje, przez co staje się on narażony na zabrudzenia, a miejsce, w którym tak chętnie spędzamy każdą chwilę staje się co najmniej nieatrakcyjne. Wiele osób zastanawia się, jak można zapobiegać degradacji aut, nie wiedząc, że rozwiązanie znajduje się na wyciągnięcie ręki i jest nim Auto Spa Warszawa. Dla wielu może się to wydawać nierealne, ale samochody wyjeżdżające z naszego spa wyglądają niezależnie od wieku, jakby dopiero opuściły salon.

Dlaczego warto?

Zarysowania lakieru, mikropęknięcia, czy też inne uszkodzenia karoserii stanowią bardzo powszechny problem posiadaczy samochodów. Auta tracą swój niepowtarzalny wygląd, przez co tracimy do nich sympatię. Celem wieloetapowego procesu, o którym mowa, jest przywrócenie fabrycznego wyglądu pojazdu.

Ponadto zadbanie o wygląd zewnętrzny pojazdu owocuje przy jego sprzedaży. Nie da się ukryć, że właściciele samochodów, którzy skorzystali z usług Car Detailing Warszawa mają szansę spieniężyć swoje auto w dużo atrakcyjniejszej dla nich cenie. Poza tym oddanie samochodu w nasze ręce pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu, który poświęciłbyś na jego mycie.

Auto Detailing-Car Spa Warszawa. Twój wybór.

Jesteśmy rodzinną firmą, która zrodziła się z miłości do samochodów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, a Auto Detailing Warszawa jest naszym kolejnym etapem rozwoju. Zaufało nam już setki klientów, z których wielu zostało z nami na stałe.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi dotyczące pielęgnacji samochodów. Zajmujemy się zabezpieczaniem felg, lakieru i zewnętrznym oraz wewnętrznym myciem aut. Ponadto w naszej ofercie znajduje się renowacja reflektorów, polerowanie lakieru i usuwanie rys, wyciąganie wgnieceń, oraz oklejanie. Możliwe jest również kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży. W naszym Auto Spa wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marki Sonax. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, a motoryzacja jest naszą pasją. Usługi wykonuje zgrany zespół profesjonalistów z najwyższą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Każdy nasz pracownik posiada odpowiednie kwalifikacje i posiada niezmierzoną wiedzę w temacie pielęgnacji samochodów. Co więcej, wspomniana wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem zdobytym na pracy z różnej maści pojazdami. Bezustannie rozwijamy umiejętności zespołu korzystając z rozmaitych kursów. Każdy samochód, którym mamy okazję się zająć traktujemy wyjątkowo. Specjaliści, w których ręce oddajesz auto są prawdziwymi entuzjastami, dla których rynek kosmetyków samochodowych nie ma żadnych tajemnic. Zrealizowaliśmy już niezliczoną ilość projektów, zaspokajając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy, że wyjedziesz od nas zadowolony. Odzyskamy dawny blask Twojego auta, nadając mu nowe życie. Jeśli chcesz obejrzeć na własne oczy choć część zrealizowanych przez nas projektów, odwiedź galerię zdjęć. Znajdziesz tam najciekawsze modele samochodów, którymi dane nam było się zaopiekować.